Staňte se partnerem

Společnost FENIX Trading s.r.o. hledá ve vybraných regionech pro svůj program Autorizovaných prodejců spolehlivé partnery. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci se specializovanou dodavatelskou firmou v oboru elektro. Hledáme stabilní a silné partnery, pro které nemusí být sortiment společnosti FENIX jediným, ale bude patřit k základním nosným produktům v nabídce firmy. Partnery se zkušenostmi a schopnostmi zajistit realizaci kompletních systémů elektrického vytápění nejen v objektech pro bydlení (byty, rodinné a bytové domy) ale i u průmyslových a zemědělských aplikací (skladové haly, výrobní provozy, apod.).
Očekáváme vysokou profesní úroveň, schopnost poskytovat odborné poradenství, dovednost samostatného zpracování technických řešení a cenových nabídek, zajištění kvalifikované instalace včetně záručních a pozáručních oprav. Nabízíme zázemí stabilní české firmy, specializovanou na systémy elektrického vytápění, poskytující na vybrané výrobky záruku až 10let, exportující své zboží do 50 zemí světa, s ročním obratem >1MLD CZK. Vážným kandidátům zajistíme odborné zaškolení a plnou technickou podporu, po zapracování pak zařazení do programu Autorizovaných prodejců.

V případě Vašeho zájmu pošlete svou nabídku přes tento kontaktní formulář. Ve formuláři prosím uveďte základní informace o své společnosti – jakou činností se zabývá, kdy byla založena, kolik má zaměstnanců, v jakých regionu obvykle působí, jaké má zkušenosti se systémy elektrického vytápění, apod. Uveďte také kontaktní osobu, na kterou se můžeme zpět obrátit.

TOPlist